Dodávka  midibusů Iveco Dekstra Bus LF38 pro společnost HOMM Kft. do Maďarska
27. 7. 2020
Z našich zakázek

Dodávka midibusů Iveco Dekstra Bus LF38 pro společnost HOMM Kft. do Maďarska

7 nových nízkopodlažních midibusů Iveco Dekstra Bus LF38 pro společnost HOMM Kft. do Budaörs. V dodaných minibusech se nachází pro prvotřídní komfort rampa a prostor pro invalidní vozík vzadu a prostor pro kočárky vpředu.

Sedm nových nízkopodlažních midibusů Iveco Dekstra Bus LF38, které budou v budoucnu přepravovat místní cestovatelskou veřejnost na okraji Budapešti  v Budaörs, bylo předáno v areálu Iveco Maďarsko. Lokální dopravní společnost HOMM Kft. od roku 2013 provozuje pravidelnou bezplatnou autobusovou dopravu a dva roky neustále rozšiřuje svou flotilu o různá vozidla Iveco Bus. Na maďarském trhu se pohybuje již více než tři desetiletí a provozuje několik různých modelů Iveco Bus pro městskou i linkovou dopravu.

Model  Dekstra Bus LF38, který jsme prostřednictvím maďarského importéra Danube Truck Magyarország Kft. Dodali, nabízí prvotřídní komfort pro cestování po městě s rampou a prostorem pro invalidní vozík vzadu a prostorem pro kočárky vpředu.  Midibusy se vyznačují sofistikovaným designem, kompletně nově vyvinutým prostorem pro cestující a úspornými dieselovými motory. Osmistupňová automatická převodovka HI-MATIC  je ve své kategorii jedinečná a řidiči velmi usnadňuje mimořádně pohodlný zážitek z jízdy. Důležitým parametrem pro linky v náročném terénu je retardér Telma, který doplňuje pohonnou jednotku ve spolehlivém a trvalém zpomalení.

 

 

 

Nenašli jste, co jste potřebovali?

Zkuste nás kontaktovat, vynasnažíme se pomoci.

Ivo Soudek

obchod a poprodejní služby

ivo.soudek@dekstrabus.cz

Napište nám vaše požadavky nebo si s námi domluvte schůzku.

Nezávazná poptávka