Dodávka minibusů pro společnost ČSAD Uherské Hradiště, desetiletá smlouva se Zlínským krajem
19. 11. 2020
Z našich zakázek

Dodávka minibusů pro společnost ČSAD Uherské Hradiště, desetiletá smlouva se Zlínským krajem

Dva nové linkové minibusy potěší Zlínský kraj již záčátkem ledna 2021. Těšit se mohou zejména cestující v Bílých Karpatech. Celkově pořídí společnost ČSAD Uherské Hradiště 80 nových autobusů.

Po dodávce minibusů do Plzeňského kraje uspěla naše společnost i s dodávkou dvou linkových minibusů pro Zlínský kraj. ČSAD Uherské Hradiště zde bude provozovat minibusy na základě nové desetileté smlouvy.

Provoz nových autobusů bude začínat od 1.ledna 2021 a dopravce ČSAD Uherské Hradiště byl v soutěži velmi úspěšný. Ze šesti oblastí zvítězil celkem ve dvou (Uherské Hradiště a Valašské Klobouky) a bude největším dopravcem v kraji. Celkově nakoupí dopravce z Hradiště 80 nových autobusů a rozšíří svůj vozový park z původních 110 autobusů na 170 vozidel.

Nebude se jednat o kompletní výměnu vozového parku ale o vyřazení nejstarších vozidel a doplnění novými. Limitujícím faktorem je průměrné stáří celé flotily, které je ve Zlínském kraji ohraničeno maximálním stářím 6 let.

Nové minibusy budou provozovány na linkách v Bílých Karpatech, tudíž kdo vyrazí do Žítkové či blízkého okolí přejeme pěkné svezení.

 

Nenašli jste, co jste potřebovali?

Zkuste nás kontaktovat, vynasnažíme se pomoci.

Ivo Soudek

obchod a poprodejní služby

ivo.soudek@dekstrabus.cz

Napište nám vaše požadavky nebo si s námi domluvte schůzku.

Nezávazná poptávka