Nový autobus hromadné dopravy ve Dvoře Králové nad Labem
11. 1. 2021
Z našich zakázek

Nový autobus hromadné dopravy ve Dvoře Králové nad Labem

Cestující v městské hromadné dopravě ve Dvoře Králové čeká od začátku roku 2021 cestování v novém, moderním minibusu. Společnost KAD zde bude nově provozovat dopravu i s nově pořízeným nízkopodlažním minibusem od společnosti Dekstra Bus. Autobus pojme 38 cestujících (15 míst k sezení), bude vybavený vizuálním i akustickým informačním systémem pro signalizaci zastávek, USB zásuvkami pro možnost dobíjení mobilních zařízení a bezplatným Wi-Fi připojením.

Autobus bude snadné identifikovat, zdobí ho výrazná grafika, která odkazuje na turistické zajímavosti a tradice Dvora Králové nad Labem.

Na komfortní cestování se mohou těšit občané ve Dvoře Králové nad Labem, kteří využijí služeb hromadné dopravy. Od ledna bude v ulicích města jezdit nový bezbariérový autobus pro 38 cestujících (15 míst k sezení), vybavený vizuálním i akustickým informačním systémem pro signalizaci zastávek, USB zásuvkami pro možnost dobíjení mobilních zařízení a bezplatným wi-fi připojením. Nechybí ani nezávislé topení a klimatizace prostoru pro cestující. Autobus bude snadné identifikovat, zdobí ho výrazná grafika, která odkazuje na turistické zajímavosti a tradice Dvora Králové nad Labem.

Nenašli jste, co jste potřebovali?

Zkuste nás kontaktovat, vynasnažíme se pomoci.

Ivo Soudek

obchod a poprodejní služby

ivo.soudek@dekstrabus.cz

Napište nám vaše požadavky nebo si s námi domluvte schůzku.

Nezávazná poptávka